هزینه روزانه استفاده از این اپلیکیشن 400 تومان است.

قوانین ستاره شو

به "ستاره شو" خوش آمدید. با عضویت در "ستاره شو" قوانین زیر شامل حال شما خواهد شد، آنها را به دقت مطالعه کرده و در اجرای آنها کوشا باشید.

استفاده از سرویس "ستاره شو":

با عضویت در "ستاره شو" می بایست از قوانین آن پیروی نمایید، از محتویات و سرویس های “ستاره شو” سوء استفاده نکنید و از محتویات آن استفاده غیر مجاز ننمایید. از محتویات "ستاره شو" مطابق با قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب 1382 استفاده نمایید. در صورت مشاهده هرگونه تخطی از قوانین امکان ادامه ی استفاده از کاربر سلب خواهد شد. به واسطه استفاده از سرویس های “ستاره شو” مالکیت مادی و معنوی این سرویس ها به شما تعلق نمیگیرد و صرفا از روش های قانونی و اجازه صاحب اثر مجاز به استفاده از آنها می باشید. هیچگونه حق استفاده از لوگوها علائم "ستاره شو" را ندارید. مسئولیت محتوای "ستاره شو" با موسسه تولید کننده ویدئو بوده و “ستاره شو” هیچگونه مسئولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد. ممکن است اعلامیه های سرویس ها، پیام های اجرایی و سایر اطلاعات در رابطه با استفاده شما از “ستاره شو” از طریق پیامک یا ایمیل برای شما ارسال شود. حساب کاربری شما برای بهره مندی کامل از سرویس های “ستاره شو” موردنیاز است. برای استفاده کامل از تمام سرویس های “ستاره شو” پس از ایجاد حساب کاربری روزی چهارصد تومان از شارژ سیم کارت شما کم خواهد شد.

حفاظت از کپی رایت و حریم خصوصی:

ما به نقض کپی رایت واکنش نشان میدهیم و براساس رویه تعیین شده در قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان ایران مصوب 1348، حساب های افراد تکرار کننده نقض حقوق را می بندیم، دسترسی آنها به سرویس های "ستاره شو" را مسدود می کنیم و حق هرگونه اقامه دعوا در مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران را برای خود محفوظ می دانیم.

تغییر و پایان سرویس های "ستاره شو":

ما دائما در حال تغییر و بهبود "ستاره شو" هستیم. ممکن است ویژگی ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم و همچنین ممکن است یکی از سرویس های "ستاره شو" را به طور کلی متوقف کنیم یا به حالت تعلیق درآوریم. همچنین ممکن است "ستاره شو" در هر زمان ارائه سرویس ها به شما را متوقف کند یا محدودیت های جدیدی به سرویس هایش اضافه کند.

حریم خصوصی در "ستاره شو":

ما به اطلاعات شخصی و خصوصی شما احترام می‌گزاریم و از آنها محافظت می‌کنیم و در این راستا تلاش داریم وب سایت و اپلیکیشن "ستاره شو" براساس آخرین فناوری های نرم افزاری و سخت افزاری عرضه کنیم تا شما فضایی امن و مطمئن را تجربه کنید. اطلاعات شخصی شما فقط برای ارائه سرویس های مورد نیازتان استفاده می شود و ما به هیچ وجه اطلاعات شخصی شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهیم داد. ما هیچ گاه اطلاعات شخصی شما را از طریق ایمیل، تماس تلفنی و پیامک درخواست نخواهیم کرد. تمام تلاش خود را می کنیم تا اطلاعات شخصی شما را در اینترنت محفوظ نگه داریم و تمامی اطلاعات دریافتی شما را در فایل های محرمانه ای حفظ کنیم. برای حذف حساب کاربری "ستاره شو" خود کافیست عبارت 1 off را به شماره 408013 ارسال نمایید. "ستاره شو" اطلاعات شما را برای بررسی های آماری به کار می برد و وقتی اطلاعاتی را با "ستاره شو" به اشتراک می گزارید (مثلا با ایجاد حساب کاربری)، ما می توانیم از این اطلاعات برای بهبود خدمات رسانی به شما استفاده کنیم: مثلا برای نشان دادن آگهی ها و نتایج جستجوی مرتبط تر با شما، برای کمک به شما برای برقراری ارتباط با افراد یا برای سریع تر و آسان تر کردن همرسانی اطلاعات با دیگران. حریم خصوصی شما برای "ستاره شو" اهمیت دارد، از این رو اگر به تازگی کاربر “ستاره شو” شده اید یا مدتی است کاربر آن هستید، لطفا کمی وقت بگذارید تا با شیوه ی کار آن آشنا شوید و در صورت وجود هرگونه سوال به صفحه "تماس باما" مراجعه کنید.